menu دسته‌بندی‌ها
فیبر نوری فایبر لند انگلستان

فیبر نوری فایبر لند انگلستان

کلینیک تخصصی فیبر نوری با ارائه خدمات تخصصی شبکه های مخابراتی و فیبر نوری شامل تامین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، نصب و راه اندازی تاسیس گردید.این شرکت در حال حاضر با بهره گیری از مهندسان و مشاوران برجسته داخلی برای انجام پروژهای ارتباطی در مقیاس داخلی و بین المللی به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در زمینه توسعه زیر ساخت های مراکز دولتی و خصوصی محسوب می گردد . *بخشی از خدمات ما شامل : *اجرای فیوژن فیبر نوری در سراسر کشور * تست otdr و آنالیز فیبر نوری *مفصل بندی فیبر نوری *اجرای انواع پچ پنل فیبر نوری *ساماندهی خطوط فیبر نوری در مراکز مخابراتی *اجرای شبکه هایFTTX ، ّ FTTH *ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری *انواع کابل ها و قطعات *انواع کابل 2 تا 96 کور فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون پوشش ضد تولید دود وگازهای سمی استفاده در داخل ساختمان - انعطاف پذیری بالا فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون ضد تولید گازهای سمی - ضد جونده مقاوم شده توسط الیاف شیشه ای فیبرنوری 12 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیرخاکی - ضد جونده فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود - Patch Cord SC-LC پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود - Patch Cord SC-LC پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود - Patch Cord LC-LC پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود - Patch Cord LC-LC پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود - Patch Cord SC-SC پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود - Patch Cord SC-SC پچ پنل 12 پورت فیبر نوری - Patch Panel Adapter SC پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود - Pigtail Multi mode LC پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود - Pigtail Singel mode LC پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود - Pigtail Multi mode SC پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود - Pigtail Singel mode SC آداپتور ST داپلکس - Adapter ST آداپتور LC داپلکس - Adapter LC آداپتور SC داپلکس - Adapter SC فیبر نوری 12 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core SM فیبر نوری 24 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core SM فیبر نوری 48 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 48 Core SM فیبر نوری 96 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 96 Core SM فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core MM فیبر نوری 24 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core MM فیبرنوری 96 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیر خاکی - ضد جونده مفصل فیبر نوری قلم فیبر نوری

اطلاعات تماس
نامریحانه باقری
شرکتشرکت کلینیک تخصصی فیبر نوری
تلفن021-88507532
فاکس-
استانتهران
آدرسخ خرمشهر - خ عربعلی - نبش کوچه 7 - پلاک 24 - واحد 5
حامیان جویشگر
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • گروه کاربران لینوکس اصفهان
  • خبر فارسی
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان