دسته‌بندی‌ها

همه محصولات و خدمات شرکت آروین توسعه

پیشنهادات فروش
 • تولید و نصب درب و پنجره upvc

  در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه هایی همچون گاز، برق و .. شرکت آروین توسعه تولید کننده درب و پنجره upvc آمادگی خود را جهت بازسازی درب و پنجره های فرسوده اعلام میدارد، لذا از شما دعوت به عمل می آید، ضمن تماس با پرسنل فروش جهت تعویض پنجره های قدیمی ( بدون تخریب، بدون نیاز به بنایی و رنگ کاری فقط در یک روز) اقدام نمایید.

 • تعویض درب و پنجره قدیمی

  در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه هایی همچون گاز، برق و .. شرکت آروین توسعه تولید کننده درب و پنجره upvc آمادگی خود را جهت بازسازی درب و پنجره های فرسوده اعلام میدارد، لذا از شما دعوت به عمل می آید، ضمن تماس با پرسنل فروش از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

 • بازسازی درب و پنجره های آهنی و آلومینیومی:

  جهت تعویض درب و پنجره های قدیمی حتماً نکات زیر را در نظر بگیرید: 1- در بازسازی درب و پنجره ها تشخیص و انتخاب نوع پروفیل به عنوان فریم درب و پنجره های از اهمیت بالایی برخوردار است تا فریم قبلی شما دیده نشود. 2- طراحی پنجره ها مطابق با نمای ساختمان (طرح پنجره ها، رنگ پنجره ها، رنگ شیشه های نمای ساختمان و...) 3- تولید درب و پنجره های دوجداره ...

 • عایق مناسب جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار:

  درز درب و پنجره های قدیمی یکی از اصلی ترین راه های ورود گرد و خاک به خانه و یا محیط کار ما می باشد که با توجه به تعویض بسیار آسان درب و پنجره ها ی منزل یا محیط کار می توانیم تغییرات چشمگیری را مشاده نماییم. شرکت آروین توسعه تولید کننده درب و پنجره های upvc با ایجاد دپارتمان تخصصی در بخش تعویض درب و پنجره های قدیمی خدمات ویژه ای را جهت کا ...

 • تعویض درب و پنجره های قدیمی :

  با توجه به بالا رفتن هزینه های مصرف سوخت و انرژی و لزوم اجرای مدیریت صحیح از این سرمایه عظیم در منازل مسکونی، اداری و ... می توانید بدون تخریب، اقدام به تعویض پنجره های خود نمایید. شما می توانید ابعاد خود را مطابق طرح نمای ساختمان به شماره 89788159 فکس و یا به شماره 09015498618 تلگرام نمائید تا از قیمت اولیه خود مطلع شوید.

پیشنهادات خرید