menu دسته‌بندی‌ها

تمام آگهی های گروه ساختمانی سناساز

محصولات و خدمات
 • چوبهای OSB3 با مارک egger آلمان

  نماینده فروش محصولات چوبهای OSB3 با مارک egger آلمان(با کیفیت تر ین ورقهای چوبی موجود در بازار ایران(جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود کاتالوگ لطفأ به وب سایت www. sanasaz. com مراجعه نمایید.

 • سازه های سبک LSF

  ساختن ویلا و ساختمان و اضافه اشکوب بناهای چند سال ساخت در کمترین زمان ، بااستفاده از سازه های سبک و مستحکم LSF .. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود کاتالوگ لطفأ به وب سایت www.sanasaz.com مراجعه نمایید.

 • سقفهای شیبدار آندولین - آندوویلا - شینگل

  شرکت سناساز وارد کننده ، فروشنده و مجری سقفهای شیبدار آندولین ، آندوویلا و شینگل در ایران می باشد و با داشتن اکیپ اجرایی در کل کشور، آماده اجرای انواع پوشش های سقفی به همراه گارانتی 10 ساله می باشد.. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود کاتالوگ لطفأ به وب سایت www.sanasaz.com مراجعه نمایید.

 • روف گاردن - سقف سبز - garden roof

  شرکت سناساز فروشندۀ لایه های مختلف مرتبط با سقف سبز (Garden Roof) از شرکتOnduline فرانسه و Tema ایتالیا بوده و آماده طراحی و اجرای انواع محوطه سازی سبز در تراسها و پشت بام ها می باشد ،جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود کاتالوگ لطفأ به وب سایت www.sanasaz.com مراجعه نمایید.

 • پانلهای گچی ضد آب وضد حریق بوردِکس Boardex

  پانلهای گچی ضد آب وضد حریق بوردِکس (Boardex)دارای هستۀ تقویت شده گچی به همراه روکش فایبر گلاس مخصوص بوده و به همین دلیل جایگزینی مناسب برای فایبرسمنت بورد و آکوآپنل به حساب می آید به عنوان دیوار ونمای بیرونی استفاده می شود. پانلهای بوردِکس به راحتی با تیغ برش داده می شود و همچنین نسبت یه محصولات فایبرسمنت بورد و آکوآپنل در هنگام حمل ...

محصولات و خدمات