دسته‌بندی‌ها

همه محصولات و خدمات شرکت طلوع آفتاب کمال

پیشنهادات فروش
 • کلبه جنگلی252 قطعه

  باچیدن قطعات کوچک بر روی یکدیگر ، دنیای خلاقیت و ساختن تخیلات را تجربه کنید . سازه های مستحکم و مقاوم به راحتی در هم چفت شده واز هم جدا می شود و هر لحظه شکلی جدید ساخته می شود. کافی است فرزندانمان را تشویق کنیم که همیشه در فکر ساختن باشند. این اسباب بازی (کلبه 252 قطعه ) می تواند قابلیت ها و توانایی های زیر را در کودک تقویت نماید : افزایش ...

 • کلبه جنگلی58 قطعه

  باچیدن قطعات کوچک بر روی یکدیگر ، دنیای خلاقیت و ساختن تخیلات را تجربه کنید . سازه های مستحکم و مقاوم به راحتی در هم چفت شده واز هم جدا می شود و هر لحظه شکلی جدید ساخته می شود. کافی است فرزندانمان را تشویق کنیم که همیشه در فکر ساختن باشند.

 • کلبه جنگلی92قطعه

  باچیدن قطعات کوچک بر روی یکدیگر ، دنیای خلاقیت و ساختن تخیلات را تجربه کنید . سازه های مستحکم و مقاوم به راحتی در هم چفت شده واز هم جدا می شود و هر لحظه شکلی جدید ساخته می شود. کافی است فرزندانمان تشویق کنیم که همیشه در فکر ساختن باشند. کلبه جنگلی 92 قطعه تک توی (TakToy ) به کودکانمان در پرورش خلاقیت و افزایش تمرکز کمک می کند.

 • کلبه جنگلی40 قطعه

  با چیدن قطعات بر روی یکدیگر و نصب در و پنجره برای خود یک کلبه زیبا بسازید و در کنارش یک درخت سبز قرار داده و از ساخته خود لذت ببرید کلبه جنگلی40قطعه (TakToy ) به کودکانمان در پرورش خلاقیت و افزایش تطابق چشم و دست کمک می کند.

 • ساعت تیک تاک

  ساعت آموزشی تیک تاک به والدین ومربیان کمک می کند تا این مفاهیم را به کودکان آموزش دهند : شناسائی اعداد - یادگیری اشکال هندسی - شناسائی رنگ ها- یادگیری ساعت - افزایش تطابق چشم و دست

پیشنهادات خرید