menu دسته‌بندی‌ها

شرکت فرآورده های غذایی سمیه

 • تاریخ ثبت شرکت: 1366
 • تعداد نیرو: ۵۱-۱۰۰ شخص
 • فعالیت شرکت:
 • مکان: استان تهران
 • در زمینه: مواد غذایی
 • نوع شرکت: خصوصی
درباره شرکت
شرکت فرآورده های غذایی سمیه در سال 1363 تاسیس و بنای كارخانه در زمینی به مساحت 3500 متر احداث گردید. در ابتدا، فعالیت خود را با تولید آبلیمو آغاز نمود. دیری نپائید كه محصول کشک مایع پاستوریزه به جمع تولیدات این شركت افزوده شد.
رعایت مقررات و اصول بهداشتی كه از اهم امور به شمار می‌رود، كماكان از معیارهای لاینفك و اصلی تولید محصولات است. بكارگیری اصول پایه و تبعیت از استانداردهای ملی، بین المللی برای تولید مواد غذائی، از اركان، شاخص‌ها و اصول زیر بنائی شركت سمیه برای تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب، به شمار می‌رود.

پس از كسب این امتیاز، كمبود مساحت كارخانه، یكی از مشكلات عدیده و بازدارنده ادامه فعالیت به شیوه جدید بود. انگیزه مضاعف، خدمت صادقانه، و تمركز انرژی در تار و پود و شالوده یكایك افراد فعال در شركت سمیه، باعث شد تا با همفكری و مساعدتی كه در میان مدیران و دست اندركاران شركت سمیه جریان دارد، این مشكل نیز حل گردد. در ادامه این سیر صعودی، اواسط سال 1379 خورشیدی، با انتقال كارخانه به زمینی به مساحت. 10000 متر مربع در شهرك صنعتی صفا دشت شهریار كه در 25 كیلومتری شهر شهریار قرار دارد، امكان استفاده از فضای لازم برای رشد و شكوفائی هر چه بیشتر را محیا گردید.

فعالیت مستمر و پیروی از اصول و تجربه نامداران صنعت، از علل بارزی بود كه باعث موفقیت تدریجی و كسب جایگاهی در كنار تولید كنندگان مطرح مواد غذائی كشور شد. چهارچوب تعین شده برای این فعالیت مستمر، باعث گردید تا حفظ حقوق مصرف كنندگان را در راس كلیه امور قرار دهد. در پی كسب توانائی های نسبی، ایده استفاده از فناوری روز دنیا در خطوط تولید، این شركت را بر آن داشت، تا بیش از پیش به تجهیز خطوط تولید و استفاده از ماشین آلات جدید و مدرن بجای ماشین آلات در حال كار آن زمان بپردازد.

با گذر ایام و عبور از سال‌های آغازین فعالیت و افتخار تولید محصولات مطلوب و شایسته برای بازارهای مصرف داخلی، اندیشه دستیابی به بازارهای مصرف بین‌المللی و صادرات تولیدات شركت سمیه، عزم ما را جزم نمود ، تا به جهت برخورداری از این امتیاز، اقدامات لازم را آغاز نماییم.

برای تحقق بخشیدن به این هدف، می بایست محصولاتی را تولید نموده كه علاوه بر برخورداری از استاندارد ملی ایران كه تنها نشان تائید كیفیت ما در آن زمان بود، استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی را نیز ضمیمه علامت استاندارد ملی ایران نموده تا علاوه بر دریافت مجوز صدور محصولات تولیدی خود به بازارهای بین‌المللی، مصرف كنندگان داخلی نیز از محصولات بهتری برخوردار گردند. مدتی پس از آن با تلاش و پیگیری همه جانبه، كسب موفقیت در این تصمیم و چشیدن طعم شیرین برخورداری از این ویژگی، همانند تزریق نیروئی مضاعف به شریانهای پیكره این واحد تولیدی برای دستیابی به افقی روشن‌تر از گذشته بودتااز این پس، شركت فراورده‌های غذائی سمیه، با گامهائی استوارتر از پیش رو بسوی آینده‌ای روشن‌تر برای خدمت به پیشبرد سطح كیفی محصولات غذائی و در پی آن، سلامت جوامع بشری، قدم بر دارد.

پس از آن، تولید محصولات با رعایت اصول استانداردهای ISO9001:2000 و HACCP از شرکت TÜV NORD كشور آلمان، نقش بسزائی را در بهینه سازی فعالیت و ارتقای جایگاه شركت سمیه ایفا نمود كه هم اینك، محصولات تولیدی این شركت ، به كشورهای همسایه ایران، نظیر عراق كویت، امارات متحده عربی و در میان كشورهای توسعه یافته، به آلمان، آمریكا، كانادا و سوئد صادر می‌شوند.

در حال حاضر، شركت فراورده‌های غذائی سمیه پس از پشت سر گذاشتن سالهای پر افت و خیز گذشته، دارای تجربه و توانائی‌های قابل ملاحظه ای در زمینه تولید محصولات غذائی می‌باشد. همچنین در پی افزایش شمار محصولات تولیدی خود، اقدام به تشكیل یك واحد تحقیق و توسعه (R&D) نموده است تا با توان بیشتری به بررسی موارد مختلفی مانند فناوری نوین جهانی، استفاده از ابزار‌آلات، ماشین‌آلات جدید و غیره، بپردازد.

طبق برنامه ریزی قبلی، پس از طی دوره‌ای یكساله، انعكاس نتایج آن در ساختار و تولیدات این شركت، به وضوح قابل مشاهده است. افزایش شمار محصولات تولیدی و بهبود بسته بندی، مطابق با ‌نیازهای مصرف كنندگان، از دیر باز تا كنون از برنامه‌های مهم و زیر بنائی این شركت محسوب می‌شد. اجرای این برنامه نتیجه‌ای كاملا مثبت داشته است. در ادامه اجرای این برنامه در آینده، تعداد محصولات در دست تولید، از تعداد كنونی نیز فراتر خواهند رفت و در حال حاضر، استفاده از فرصت‌ها برای تشخیص علایق و نیازهای مصرف كنندگان از مهمترین عناوین مطرح در واحد تحقیقات این شركت می‌باشد.

پس از مطالعه خلاصه تاریخچه این شركت، برای آشنائی‌ شما با تعداد و عناوین محصولات در حال تولید و مطرح این شركت، در زیر اسامی آنها را ملاحظه می‌فرمائید :

آبلیمو، آبغوره، کشک مایع، رب گوجه فرنگی، عرقیات، مرباجات، ترشیجات، شربت، کنسرو ها

هم اكنون شركت سمیه، با پشت سر گذاشتن این راه پر تلاطم برای دستیابی به اهداف خویش، ضمن نیم نگاهی به گذشته، با جهشی قابل ملاحظه به آینده، و همچنین با امید به اینكه تمامی واحدهای تولیدی این مرز و بوم با ایمانی راسخ در پی سرافرازی نام ایران و ایرانی فعالیت كنند، موفقیت كلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دست اندركار امر تولید را در همه ابعاد آرزومند است.

به نقل از برخی اشخاص ریز بین مرتبط با شركت، یكی از ویژگیهای قابل توجه شرکت سمیه، حسن ارتباط با مشتریان و شرکای تجاری خود می‌باشد. این ارتباط به گونه‌ایست كه همواره سعی گردیده تا از انتقادات، پیشنهادات و نظرات مشتریان در جهت پیشبرد اهداف خویش استفاده نماییم. به نقل از بیشتر اشخاص مرتبط، برخورداری از یک محیط تجاری مناسب و استخدام پرسنل مثبت اندیش در بین نیروی انسانی فعال، از ویژگی‌های خاص این واحد تولیدی بوده كه امروزه كمتر نمونه آن را می‌توان یافت.

در پایان لازم به یادآوریست ، شركت سمیه با داشتن تجربه و دانش و تكنولوژی روز دنیا آمادگی صدور محصولات خود به بازارهای بین‌المللی را دارد و همچنین علاقه‌مند به دریافت سفارشات داخلی و خارجی و ارائه محصولات به هموطنان عزیز در داخل و خارج از كشور است و آماده همكاری و تامین سبد فروش شركتها و موسسات فعال در زمینه صنایع غذایی میباشد.
انواع کشک،آبلیمو،آبغوره،شربت سکنجبین،سرکه سیب،رب انار،رب گوجه فرنگی،خوراک لوبیا،خوراک بادنجان،ترشیجات،مرباجات،عرقیجات،رشته آشی، کنسرو نخودفرنگی
(لطفاً جهت اطلاع از قیمتها ، انواع بسته بندی ، شرایط همکاری جهت تولید محصولات با برند اختصاصی شما و ... با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمائید)

اطلاعات تماس
نامسمیه-امیری
تلفن21-65432860
فاکس21-65432103
وبسایت
استانتهران
آدرس,,
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • گروه کاربران لینوکس اصفهان
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان