دسته‌بندی‌ها

شرکت آذر ایلقار صنعت

 • تایید عضویت
 • تاریخ ثبت شرکت: 1389/1/1
 • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
 • فعالیت شرکت: شرکت بازرگانی
 • مکان: استان آذربایجان شرقی
 • در زمینه: ماشین‌آلات
 • نوع شرکت: خصوصی
درباره شرکت
شرکت آذر ایلقار صنعت با حدود 12 سال فعالیت در عرصه هر یک از محصولات upvc افتخار دارد یکی از بهترین نوع ماشین آلات تولید درب و پنجره را با بهترین شرایط در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهد./ دو سال گارانتی حتی در صورت نوسانات برق و پاسخگویی به مشتری حتی در صورت اتمام مدت قرارداد و گارانتی یکی از مهمترین اولویتهای ما برای شروع به همکاری خواهد بود./ در اعتقاد ما امضاء قرارداد التزام به رفاقت بی پایان است و سودهای بسیار زیاد چندین وجهی و دو طرفه
دستگاه برش پروفیل ( خروج از پائین )
پس از ورود به کارگاه و تعیین اندازی‏های لازم ابتدا بوسیله دستگاه برش کار برش بر روی پروفیل انجام می‏گیرد. دستگاه برش توان انجام برش بر روی پروفیل را در زاویه‏های 22.5، 45 و 90 درجه را دارد.
تیغه این دستگاه بوسیله کلید کار میکند و بوسیله پدال بالا می‏آید. برای سهولت انجام کار برش و افزایش سرعت برش لامبری با پهنای بیشتر طراحی و ساخت دستگاهها به طوری تغییر یافته است که تیغه تا 15 سانتیمتر را پوشش داده و کار برش را انجام میدهد. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.
دستگاه سوراخکاری ( کپی فرز و تخلیه آب )
در صورت نیاز به انجام هرگونه عمل سوراخکاری بر روی پروفیل اعم از باز کردن جای لولا، دستگیره، آبچکان آب و ... دستگاه سوراخکاری این کار را انجام خواهد داد. برای اینکه میزان تأثیرگذاری توانایی جسمی کاربر بر روی امر سوراخکاری کاهش یابد دستگاه بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به توانایی فیزیکی کاربر و با فشار نیروی برق جای دستگیره را باز می‏کند. این دستگاه کاملاً اتوماتیک هست. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.
دستگاه جوش پروفیل
برای اتصال دو قطعه پروفیل برش داده شده با همدیگر، می‏توان گفت دستگاه جوش می‏تواند نیاز اصلی کارگاه تولید درب و پنجره باشد. دستگاه جوش طراحی و ساخت شده در شرکت آذر ایلقار صنعت با داشتن تیغه‏های کار شده بر روی پایه‏های پرس این قابلیت را دارد که در مدت زمان انتظار دستگاه برای خنک کردن پروفیل با استفاده از سیستم طراحی شده با تکرار حرکات متعدد بر روی زائده شکل گرفته ناشی از عمل پخت زائده را به طور از بین برده و سطح را کاملاً صاف می‏گرداند. این دستگاه هم با میکروکنترلر کار میکند و هم برای سهولت کار کاربر بوسیله پدال کار میکند. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.
دستگاه برش زهوار
پس از اتصال پروفیلهای پی وی سی به همدیگر و ساخت لنگه پنجره، دستگاه برش زهوار باید کار برش زهوار را انجام بدهد. برش بوسیله دو فقره دینامی که تیغه‏ها بر رویشان نصب شده است انجام میگیرد. همچنین کار طراحی این دستگاه به شکلی انجام گرفته است که لغزشهای احتمالی زهوار را پوشش داده باشد تا کار به شکل تمیز و باسلیقه‏ای انجام گیرد تا آب باران برگشتی از مواجهه با شیشه داخل پروفیل نرفته و موجب گندیده شدن یا کثیف شدن آن نشود. دستگاه برش زهوار بوسیله کلید کار میکند. بطوریکه یک کلید کار روشن شدن دینام و کلید دیگر کار رفت آن را انجام میدهد که کار برگشت بوسیله کلید تعبیه شده در انتهای کار تیغه انجام میگیرد. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.
دستگاه تمیزکاری
همزمان با انجام کار برش زهوار کار تمیزکاری پروفیل هم میتواند بوسیله دستگاه مختص خود انجام بگیرد. این دستگاه با میکروکنترلر کار میکند و کلیدهای تعبیه شده در جای قرار گرفتن پروفیل پس از گرفتن پروفیل کار پرس و تمیزکاری را به صورت اتوماتیک انجام میدهند. دستگاه تمیزکاری ساخت شرکت آذر ایلقار صنعت دارای چهار تیغه بوده و همزمان امکان تمیزکاری دو تا پروفیل را دارد. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.
دستگاه برش پروفیل مولیون
در برخی از پنجره‏ها به تناسب نیاز ممکن است پروفیل میانی به کار رفته باشد. دستگاهی که شرکت آذر ایلقار صنعت برای برش پروفیل میانی کار طراحی و ساخت آنرا انجام داده است به طور همزمان توان برش دو پروفیل جداگانه را دارد. این دستگاه با بهینه‏سازی انجام گرفته بر روی آن دقت بسیار بالائی را برای برش پروفیل دارا میباشد. به طوری که کوچکترین لرزشی به هنگام کار با آن ثبت نشده است. این دستگاه 4 سال گارانتی دارد و حتی در مقابل نوسانات برق ضمانت میشود.

اطلاعات تماس
نامیوسف محمودی مقدم
تلفن0-9149190543
همراه09149190543
استانآذربایجان شرقی
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • گروه کاربران لینوکس اصفهان
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان